Profesionálne bielenie zubov

Túžite po zuboch ako z reklamy na zubnú pastu, ale nechcete utratiť stovky za profesionálne vybielenie? Potom je táto ponuka presne pre Vás! Bielenie zubov bez peroxidu.

Ponúkame Vám moderný bieliaci systém bez použitia peroxidu, ktorý poskytuje dlhotrvajúce výsledky! Predstavujeme revolučnú technológiu, ktorá odstraňuje škvrny zo zubnej skloviny (napr. po nadmernej konzumácii kávy a vysoko farebných nápojov, škvrny spôsobené fajčením atd.).

Bielenie zubov šetrným gélom bez peroxidu, ktorý nepoškodzuje ďasná, zubnú sklovinu, ani mostíky a korunky. Nespôsobuje zvýšenú citlivosť zubov. Bielenie zubov LED lampou, ktorá využíva studené modré svetlo (cold blue light) o vlnovej dĺžke 490 – 530 nm. Oči klienta sú naviac chránené špeciálnymi okuliarmi.

Klienti odchádzajú bez bolesti s krásnym žiarivým úsmevom!
Celý bieliaci proces bol klinicky preukázaný ako najšetrnejší k zubom a s vynikajúcimi výsledkami. Bieliaci gél je certifikovaný v EÚ. Táto technológia bielenia pochádza z USA.
Zákrok je nevhodný pre deti do 15 rokov, pre klientov s vysokou kazivosťou, početnými plombami a pre klientov s paradentózou.

Ošetrenie vykonáva profesionálny zdravotnícky personál. Ošetrenie pozostáva z nanesenia špeciálneho gélu, ktorý sa vytlačí do gumovej zubnej násadky a vloží sa do úst. Gumová násadka pozostáva z dvoch častí, tým pádom sa vrchné aj spodné zuby bielia zároveň.
Prenikaním špeciálneho LED diódového svetla s ionizérom v dĺžke 20 minút má gélový prípravok bieliaci účinok. Výsledok bielenia je viditeľný už po prvom zákroku.

Po ošetrení

Odporúčame dodržiavať správnu zubnú hygienu a vyhýbať sa nadmernej konzumácii vysoko farebných nápojov a fajčeniu, aby bol efekt trvácnejší (bieliaci efekt by mal vydržať až 6 mesiacov pri správnej životospráve). Profesionálne bielenie zubov neodporúčame kombinovať v priebehu 3 mesiacov s inými metódami bielenia zubov (bieliaci pásik, bieliace tyčinky, perá a rôzne bieliace peroxidové násadky... ).
Lipo Laser

Lipo Laser je 100% neinvazívny. Je to prvý neinvazívny LASER určený na stratu cm
v problémových oblastiach! Ide o vysokoefektívnu cielenú metódu s rýchlo viditeľnými výsledkami.

Lipo Laser využíva laserovú energiu bezpečne (a bezbolestne) preniká do kože a tuku. Lipo Laser je cez tento cielený proces schopný v skutočnosti stimulovať bunky na samotné uvoľnenie , čím sa tukové bunky výrazne "zmenšia", v cm!

Čo je Lipo Laser?

Lipo Laser bol navrhnutý aby špecificky riešil miestne zníženie tuku ( v priemere 2-9 cm)
a tvarovanie postavy.

Procedúra sa vykonáva v 20 minútovom sedení. Lipo Laser poskytuje 2-9 cm stratu, a to všetko bez chirurgického zákroku, bolesti, alebo rozsiahleho zotavovania. Jeho činnosť je zameraná na tukové bunky. Lipo Laser ponúka bezpečnú a efektívnu redukcia tuku, ktorú možno aplikovať na viacerých problémových oblastiach a to aj tam, kde sa to nedalo vykonať pri kavitácii :

 • Pás
 • Stredná a spodná časť brucha
 • Horná, Stredná a dolná časť chrbta
 • Zadok a stehná
 • Podpazušia
 • Brada


Lipo Laser je ideálny pre liečbu všetkých telesných typov. Pracuje synergicky a konkrétne sa zameriava na problematické oblasti, ktoré sa majú zredukovať.

Pri ošetrení Lipo laserom l sa využíva tzv. Low level laser technology (LLLT), predstavujúca druh studeného lasera s nízkou energiou. Laserové lúče s vlnovou dĺžkou 635-680 nm pôsobia na tukové bunky dvojako. Jednak skvapalňujú tuk vnútri bunky a vytvárajú dočasné (na cca 72 hod) otvory v membráne tukovej bunky. Skvapalnený tuk následne odchádza cez otvory v membráne do medzibunkového priestoru. Odtiaľ sa tuk postupne vyplavuje do lymfatického systému. Tukové bunky sa po vylúčení tuku zmenšia, dôsledkom čoho je postupné znižovanie obvodu pásu, bokov a stehien. Laser zároveň pôsobí pozitívne na regeneráciu kože, odstraňuje strie, zmenšuje celulitídu a vypína kožu.

Dôležitou súčasťou ošetrenia je stimulácia obehu lymfatického systému, jednak zvýšeným prívodom vody ako aj mechanickou stimuláciou – cvičením, lymfomasážami a pod. Nakoniec sa tuky - mastné kyseliny, dostanú do cievneho systému a sú následne spracované prirodzenou cestou v pečeni. Pri liečbe Lipo laserom sa obsah mastných kyselín v krvi zvyšuje, ale patologické hladiny mastných kyselín sa nevyskytujú. Pri pôsobení lipolaserom nedochádza k roztrhnutiu (umŕtveniu) tukovej bunky, ako pri pôsobení ultrazvuku, preto je adaptácia organizmu na laser omnoho prirodzenejšia a ľahšia. Mastné kyseliny uvoľnené do obehového systému tela majú nižší podiel zlého cholesterolu.

Ošetrenie

Ošetrovací cyklus trvá 17 dní. Počas celej doby je doporučované vylúčiť alkohol a pitný režim min.2 l denne. Počas tejto doby klient môže užívať tzv.spaľovače tukov na stimuláciu vyplavovania a odbúravania uvoľnených tukov (mastných kyselín - triglyceridov), ktoré obsahujú L-karnitín, ktorý pomáhajú pri presune tukov a ich metabolizovaní.

Vhodné je opakovať 8-10 ošetrení laserom po dobu 17 dní. Jedno ošetrenie trvá od 20 minút podľa veľkosti ošetrovanej partie. Ošetrenie je bezbolestné. Počas ošetrenia klient nepociťuje teplo. Prístroj pracuje nehlučne na rozdiel od ultrazvukovej liposukcie.
Lipolaser má laserové hlavice, ktoré sa priložia na ošetrované miesto. Takto je možné odbúrať tuk aj na miestach kde sa Vám nedarí schudnúť, napr. kolená, ramená, brada. Časový odstup medzi jednotlivými ošetreniami nemá byť dlhší ako 72 hodín, nakoľko po tomto čase sa vzniknuté otvory v membráne uzatvoria. Počas tohto obdobia sa doporučuje užívať spaľovače tukov ako napr. L-karnitín.
Klienti by mali na vylúčenie zničených tukových buniek robiť telesnú aktivitu cca 10 minút
(na vibračnej plošine).

U väčšiny pacientov sa zobrazia merateľné výsledky po prvom ošetrení. Štandardná liečba sa skladá z troch protokolov (20 minútové sedenia 3x týždenne po dobu 3 týždňov).

Kontraindikácie

 • epilepsia
 • rakovina
 • chorenia srdca a tráviaceho systému
 • žalúdočné vredy
 • vysoký krvný tlak
 • cukrovka
 • tehotné a dojčiace ženy
 • pacienti s kovovými implantátmi
 • pooperačné stavy kratšie ako 3 mesiaceSCIN SCRUBBER - ultrazvukový hĺbkový peeling.

Prístroj pomocou ultrazvuku vykonáva peeling, hĺbkové čistenie, lifting a aplikovanie aktívnych látok do hlbších vrstiev pokožky. 

Peelingové ošetrenie :  Odstraňovanie odumretých buniek pokožky udržuje povrch kože
v čistote a tým prispieva k posilneniu ovzdušnenia pokožky. Brúsením pokožky môžete odstrániť odumreté bunky pokožky, škvrny.  Abrazívne, exfoliačné ošetrenie má sviežujúce účinky na pokožku, a dokonca aj brúsenie, v závislosti na hĺbke vrások,
škvŕn a väčšiu časť pomôže odstrániť.

Na peelingové ošetrenie používame špeciálne vyvinutú dvojstrannú ošetrovaciu hlavu. Používame na odstránenie odumretých kožných buniek, čistenie pokožky a na ľahšie vniknutie krémov do hlbších vrstiev pokožky alebo na odstránenie jemných vrások – v závislosti od pozície ošetrovacej hlavice ku pokožke.

Kozmetické aplikácie :

 • Odstránenie odumretých buniek pokožky
 • Na akné -  čistenie pleti
 • Odstránenie kožných nečistôt
 • Čistenie pórov
 • Ošetrenie vrások
 • Aktívne príjem elektrolytových vlastností materiálov
FOTOTERAPIA (E-LIGHT PRÍSTROJ)

Princíp fungovania prístroja : Technológia e-light je nová technológia využívajúca kombináciu bipolárnej rádiofrekvencie a IPL (intenzívneho pulzného svetla).
Ožiarením pokožky systémom e-light je možné vyžarovaciu RF energiu a lúče pulzného svetla selektívne nasmerovať na abnormálne podkožné tkanivá, pričom dochádza k rozkladu pigmentových buniek a uzatvoreniu abnormálnych kapilár. Voda v kolagénových tkanivách absorbuje lúče intenzívneho pulzného svetla, pričom sa zahrieva a týmto sa stimuluje tvorba nového kolagénu. Tento jav zabezpečuje elasticitu a omladenie kože,
odstraňovanie vrások, začervenanej pokožky a vyčistenie akné.


Podľa použitého filtra rozlišujeme nasledujúce oblasti použitia prístroja:

Odstraňovanie vrások/facelifting

Aplikácia RF a IPL spôsobuje rovnomerné rozloženie tepla v podkožnom tkanive, čo má za následok tvorbu kolagénu v jej rôznych hĺbkach a tým dochádza k naplneniu terapeutického účelu liečby.

Odstránenie začervenania pokožky/zosvetlenie a omladenie

Intenzívne pulzné svetlo a rádiofrekvencia vyžarujú energiu súčasne. Koža prijíma svetelnú energiu selektívne, cieľové tkanivo a zdravá koža majú rôzne schopnosti impedancie, takže IPL môže pôsobiť na rôzne lézie v podkožnom tkanive. Pretože solárna energia je omnoho slabšia ako energia vyžarovaná IPL prístrojom, pigmentové a vaskulárne lézie môžu takto absorbovať viac energie bez akéhokoľvek poškodenia pokožky, ktorá sa tak môže efektívnejšie zbavovať poškodených tkanív, pričom sa podporuje tvorba kolagénu
v hlbokých vrstvách. Týmto sa zvyšuje aj elasticita pokožky.

Odstraňovanie akné

Technológia e-light je na rozdiel od predchádzajúcich technológií veľmi účinná
v odstraňovaní akné pôsobením krátkovlnného infračerveného a rádiofrekvenčného žiarenia.

Odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia

Predchádzajúce technológie boli pomerne účinné v odstraňovaní hrubých tmavých chĺbkov, ale mali veľké problémy s jemnými chĺbkami ako napr. nad perami. Hlavnou príčinou tohto zlyhania bol fakt, že táto technológia vyžarovala len veľmi intenzívne pulzné svetlo, ktoré pôsobilo na korienky len hrubších čiernych chĺbkov. Nová technológia e-light je veľmi účinná pri všetkých druhoch chĺbkov, je samozrejme potrebné zákrok opakovať
približne 3 až 5 krát podľa hustoty a typu ochlpenia.


Kontraindikácie :

 • rakovina
 • nízky krvný tlak
 • cukrovka
 • fyzicky poškodená, alebo narušená pokožka
 • infekcie
 • alergie
 • endokrinní (poruchy žliaz s vnútorným vylučovaním )
 • idiosynkrázni pacienti(zvýšená citlivosť na niektoré javy, alebo látky)
 • iné